2020-2021 Revizyon Programı

Selamlar, hoş geldin.

Geçtiğimiz yıl her birimiz için konfor alanında tutsak kaldığımız ve beklenmedik şekilde geçen zorlu bir süreç oldu. Umarım neşen yerindedir, haydi devam edelim.


2020-2021 Eğitim Öğretim Yılında önümüzdeki süreci bilimsel araştırmalara dayanarak ön görülebilir şekilde yürütmek istiyoruz. Bu çerçevede, artık sadece üniversitemizde değil, Türkiye genelinde Üniversite Toplulukları ve Sivil Toplum Kuruluşları ile Şirketler paydaşlığında faaliyette bulunmayı hedefliyoruz.

Hali hazırda Türkiye’nin ve Dünyanın birtakım konumlarından paydaşlarımız mevcut ve çevremiz genişlemeye devam ediyor. Bu süreçte takım arkadaşları arıyoruz.

Çok uzatmayalım. Haydi, neye ihtiyacımız var onlara geçelim, seni nasıl kazanabiliriz.


Takıma dahil olmak istiyorsan eğer, sağlam bir özgeçmişe sahip olman şart değil, daha yeni geldin zaten, sana rehberlik edeceğiz. İstekli olmalı ve tuttuğunu tabiri caizse koparmalısın.

Başvururken senden sadece başvurmadan önce, başvurduğun konumun görev tanımını Google amcadan bir araştırmanı istiyoruz. Kulüpte elbette üyelerin senden beklentileri olacak ancak görev tanımını kendin belirleyeceksin.


Öncelikle, Yönetim Kurulu ve Denetim Kurulu üyelerimizin büyük bir bölümü değişecek, bu noktada takım arkadaşlarına ihtiyacımız olacak. Eğer bir şeylere girişmek istiyorsan bu güzel bir fırsat ve hızlı bir başlangıç.


Kurumsal İletişim ve Dış İşleri Koordinatörleri olarak aktif olacak, kendisini yetiştirecek takım arkadaşlarına ihtiyacımız var. Kulüp hedeflere ulaşmak için bir araç, sizin oyun alanınız, iş başında çok hızlı bir şekilde öğrenmek için güzel bir fırsat. Çevre edinmek ve ortak hedeflere sahip arkadaşlar edinmek de cabası.

Genç Finans Kulüp ve İhtiyaç Haritası Koordinatörleri de adı üzerinde olan oluşumların bölgede ve kulüp ile öğrenciler arasındaki koordinasyon sürecini yönetiyor.

Genç Finans Kulüp, Türkiye Finans Yöneticileri Vakfına bağlı bir Gençlik oluşumu. Banka sektöründen hızlıca çevre edinebiliyoruz ve ortak hedeflere sahip ekiplere, etkinliklere, eğitimlere dahil olabiliyoruz.

İhtiyaç Haritası ise Türkiye ve çevre bölgelerde yarı-anonim bir sosyal yardımlaşma kooperatifi. Devamını Google’dan araştırabilirsin, belki Ekşi Sözlük’e bakarsın. 🙂


Proje Koordinatörü/Yöneticisi görevi ise mevcut projeleri geliştirmek veya Üretken Akademi gibi oluşumların projelerini paydaş olarak yürütmek gibi konuları kapsıyor. Proje geliştirmek ve Projelere dahil olmak işin aslı. Donanımlı ve yetkin birisi olmak istersen nokta atışı bir fırsat.


Google’da biraz araştırdı isen ve tamam diyorsan başvuru için aşağıdaki linkten devam edelim.

Formu doldurduktan sonra bir aksilik olmazsa 12 saat içinde, bilemedin 24 saat içinde sana hızlıca geri bildirim vereceğiz.

BAŞVURU FORMU İÇİN TIKLAYIN